Home


Magazine voorblad 130

Bestuur


Het EADV-bestuur bestaat uit:

Voorzitter:

A.T. (Anita) Faber-Wildeboer, MSc
portefeuille: bestuurszaken
E-mail: faber@eadv.nl

Secretaris/vice-voorzitter:

Y. (Yvonne) Jongenburger-Habermehl
portefeuille: bestuurszaken/interim kwaliteit
E-mail: jongenburger@eadv.nl

Penningmeester:

T.R. (Tom) Wolbrink
portefeuille: bestuurszaken
E-mail: wolbrink@eadv.nl

 Overige leden:

B. (Bob) Smit
portefeuille: PR
E-mail: smit@eadv.nl

M. (Mirjam) van de Weijer 
portefeuille: beroepsontwikkeling
E-mail: mirke2@hotmail.nl

H.M. (Hilda) van der Heyde-Heemskerk (aspirant bestuurslid)
portefeuille: Scholing
E-mail: heyde@eadv.nl

Directeur Vereniging:

Mr. A.J. (Anneke) Bangma-Beenhakker 
E-mail: bangma@eadv.nl
Telefoon: 030 299 19 29

Overige medewerkers EADV-bureau:

M.L. (Marlies) Boersma (Ambtelijk Secretaris Kwaliteitsregister)

E-mail: boersma@eadv.nl

N. (Nancy) de Wit (Secretariaat)

E-mail: dewit@eadv.nl

Tel.: 030 299 1929
E-mail: eadv@eadv.nl

Delen: Stuur door via E-mail

INLOGGEN


Gebruikersnaam:

Wachtwoord:


Inlogcode aanvragen

2017 Langerhans